ЯКІСНІ СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ

DENTA.UA - стоматологія для Вас

ДІАГНОСТИКА

Консультація лікаря, рентгенограма

Діагностика зубів в стоматології відіграє дуже важливу роль. Багато прийомів (наприклад, візуальний огляд або зондування) встигли стати настільки звичними, що пацієнти вже практично не усвідомлюють важливості їх застосування. Насправді навіть за допомогою цих нескладних дій можна зробити висновок про наявність карієсу або дефектів емалі. На жаль, далеко не кожне стоматологічне захворювання можна побачити неозброєним оком. Багато небезпечні запальні процеси протікають глибоко в тканинах, ось чому повноцінна діагностика в стоматології неможлива без спеціальної апаратури.

ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

Люмініри, вініри, культьові вкладки, металокерамічні коронки, керамічні коронки, знімні протези, нейлонові протези, бюгельні протези, незнімні протези, умовно-знімні протези

Красива посмішка, що демонструє рівний зубний ряд – це невід’ємна складова привабливості сучасної людини.

Що ж робити, якщо після травм або хірургічного лікування вона вже не може вважатися ідеальною?

ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ

Карієс, гінгівіт, пульпіт, періостит, періодонтит (кіста зуба), стоматит, різні запальні процеси ясен...

Завдяки кваліфікованим фахівцям стоматологічної клініки «DENTA.UA», які для терапевтичного лікування зубів застосовують найпрогресивніші методи, технології, лікарські засоби і матеріали, всі процедури виконуються абсолютно безболісно. Наші лікарі-терапевти завжди націлені на збереження природного зуба і відновлення його повної функціональності навіть при значних пошкодженнях зубних тканин.

Виправлення прикусу

Капи, вирівнювання зубів без брекетів, лінгвальні брекети, встановлення брекетів, брекет-системи, виправлення прикусу, капи 3D Smile, керамічні брекети, брекети Damon, металеві брекети, сапфірові брекети

Послуги ортодонта потрібні багатьом людям, адже проблеми з зубами не рідкість, вони з’являються з різних причин, але доставляють значний дискомфорт. Лікарі “DENTA.UA” допоможуть вам назавжди позбутися незручних відчуттів і відчувати себе впевнено і комфортно.

Профілактика

Зняття нальоту з зубів, методом AIR - FLOW, відновлення емалі...

Профілактика зубів складається з цілого ряду процедур. Деякі з них можна здійснювати самостійно, а за деякими доведеться йти на прийом до стоматолога. Основний спосіб зберегти порожнину рота здоровою – це особиста гігієна і профілактика зубів. Важливо не забувати чистити зуби двічі на день, правильно вибирати і регулярно міняти зубну щітку, активно користуватися антисептичними еліксирами при полосканні. Однак найчастіше цього буває недостатньо для того, щоб зберегти зуби здоровими.

Хірургія та Імплантація

Видалення зубів, хірургічне лікування, імплантація

З усіх областей стоматології хірургія є однією з найважливіших. У суспільній свідомості цей термін традиційно пов’язується, в першу чергу, з видаленням зубів. Однак же, сучасна хірургічна стоматологія аж ніяк не обмежується цим, але містить в собі цілий комплекс різноманітних методик, спрямованих на збереження зубів пацієнта.

Пародонтологія

Вектор-терапія, кюретаж, лікування пародонтиту, пародонтозу, лікування бруксизму, контурна пластика...

Ефективна пародонтологія в стоматології передбачає обов’язкове дотримання рекомендацій та призначень лікаря. Початком лікування стає позбавлення від травмуючих чинників, з професійної гігієною ротової порожнини. Проводиться курс протизапальної терапії і медикаментозного лікування для позбавлення від проблем запалення, набряку, зменшуючи кровоточивість ясен.

Найефективнішим методом лікування в пародонтології зубів є вектор – терапія (vector) разом з медикаментозним лікуванням.

Естетична стоматологія

Відбілювання зубів, реставрація зубів, прикраси для зубів...

Естетична стоматологія сьогодні переживає справжній бум, адже “голлівудська посмішка” стала одним з найголовніших показників успішності людини. Голлівудська усмішка стала реальністю завдяки використанню нових методик в стоматології і кожна людина в клініці DENTA.UA зможе здійснити свою заповітну мрію – блищати білосніжними зубами і забути про свої комплекси, що пов’язані з потемнілими нерівними зубами.

ПОСМІШКА МРІЇ ТЕПЕР МОЖЕ БУТИ І У ВАС!

Клініка сімейної стоматології DENTA.UA