Естетична стоматологія

Реставрація зубів, відбілювання зубів, прикраси для зубів

Естетична стоматологія сьогодні переживає справжній бум, адже “голлівудська посмішка” стала одним з найголовніших показників людини успішного і багатого і його підвищеної уваги до свого зовнішнього вигляду. Голлівудська посмішка стала реальністю завдяки використанню нових методик в стоматології і кожна людина в нашій клініці DENTA.UA зможе здійснити свою заповітну мрію – блищати білосніжними зубами і забути про свої комплекси, пов’язані з потемнілими нерівними зубами.

У багатьох відвідувачів естетична стоматологія асоціюється з процедурою відбілювання зубів. Слід врахувати, що до відбілювання зубів і інших процедур, які входять в послуги естетичної стоматології, має бути виконано якісне лікування зубів і усунення проблем, пов’язаних із захворюваннями ясен. Це найважливіший етап, який дозволяє привести зуби і ясна в порядок і підготувати основу для відбілювання та реставрації зубів.

Професійне відбілювання зубів – це такі методи, як хімічне, лазерне і фотовідбілювання , відбілювання ультразвуком і освітлення методом Air-Flow.

Одним із пріоритетів нашої клініки є краса і естетика. Нерідко люди дуже страждають через сколотого зуба. Погодьтеся, постійно відчуваючи дискомфорт при усмішці і спілкуванні, Ви позбавляєте себе задоволення активно вести переговори, фото- і відеозйомки, та й просто повноцінно розмовляти.

Не варто себе обмежувати!

У сучасній стоматології є рішення Вашої проблеми – естетичне відновлення зуба композитними матеріалами (реставрація, нарощування).

У яких випадках необхідно естетичне відновлення зубів? Реставрації підлягають зуби, змінені в кольорі, а також частково зруйновані в результаті травм і різного роду захворювань.

Як відбувається реставрація зубів?

Стоматолог подібно скульпторові прямо в роті у пацієнта пошарово відтворює коронковую частина зуба за допомогою спеціальних реставраційних матеріалів світлового затвердіння. Поєднання різних колірних відтінків і ретельне відновлення анатомії зруйнованого зуба дозволяє отримати ідеальну реставрацію – Ваші відновлені зуби не відрізнити від природних!

Запишіться на консультацію до лікаря естетичної медицини

Карієс, гінгівіт, пульпіт, періостит, періодонтит (кіста зуба), стоматит, різні запальні процеси ясен...

Від А до Я

Люмініри, вініри, культьові вкладки, металокерамічні коронки, керамічні коронки, знімні протези, нейлонові протези, бюгельні протези, незнімні протези, умовно-знімні протези

ПОСМІШКА МРІЇ ТЕПЕР МОЖЕ БУТИ І У ВАС!

Клініка сімейної стоматології ``DENTA.UA``