Хіріргія та імплантологія

Видалення зубів, хірургічне лікування, імплантація

З усіх областей стоматології хірургія є однією з найважливіших. У суспільній свідомості цей термін традиційно пов’язується, в першу чергу, з видаленням зубів. Однак же, сучасна хірургічна стоматологія аж ніяк не обмежується цим, але містить в собі цілий комплекс різноманітних методик, спрямованих на збереження зубів пацієнта. І якщо раніше багато запалення, пухлини, дефекти вродженого або набутого характеру вважалися важковирішуваними проблемами, то сьогоднішня медицина знає чимало способів, покликаних повернути зубам здоров’я, а усмішці – привабливий вигляд.

У стоматологічному центрі DENTA.UA проводяться наступні види хірургічних маніпуляцій:

 • зубозберігаючі операції (резекція кореня, гемісекція, клаптеві операції);
 • видалення зубів і коренів різного ступеня складності;
 • висічення і ліквідація навколокореневих кіст;
 • операції з видалення новоутворень;
 • імплантація;
 • процедури по нарощуванню кісткової тканини.

Багато пацієнтів вважають, що хірургія завжди пов’язана з болем, але це застаріле судження. Правильно підібрана доза анестезії робить всі стоматологічні маніпуляції абсолютно безболісними. При цьому необхідно розуміти, що будь-яке хірургічне втручання передбачає неприємні відчуття після процедури, коли наркоз перестає діяти. Лікуючий стоматолог-хірург порекомендує вам засоби для кращого загоєння пошкоджених тканин, і в разі необхідності призначить знеболюючий препарат.

Зняття швів після тієї чи іншої операції призначається, як правило, на сьомий-десятий день.

Запишіться на прийом до лікаря-хірурга-імплантолога

Вартість хірургічного лікування зубів

Хірургічне лікування в стоматологічному центрі DENTA.UA здійснюється талановитим фахівцем найвищої кваліфікації з застосуванням новітніх розробок в даній галузі медицини. Передове обладнання нашої клініки, що включає в себе і лазерну техніку, дозволяє проводити найскладніші маніпуляції з максимальною ефективністю і безпекою для здоров’я пацієнта.

Що стосується цін на послуги хірургічної стоматології, то вони будуть залежати, в першу чергу, від виду операційного втручання і обладнання, що застосовується. Крім того, в розрахунок береться складність конкретного випадку, необхідність додаткових лікувальних процедур, анестезія і деякі інші фактори.

Імплантація зубів

У сучасній стоматології імплантологія розвивається стрімко і є основним видом протезування зубів.

Особливості планування лікування

Встановлення зубного імпланта – захід серйозний і відповідальний, що вимагає від пацієнта фізичної і моральної підготовки. Наша клініка імплантології в Києві на початковому етапі проводить консультацію, на якій вивчається кожен певний клінічний випадок. У стоматологічному центрі «DENTA.UA» вам проведуть:

Обстеження зубощелепної системи. У процесі задіяно передове обладнання для комп’ютерної томографії та рентгенографії.

Санацію ротової порожнини. Цей етап включає лікування, наприклад, карієсу з усіма необхідними процедурами. Виявлений періодонтит передбачає терапевтичне або хірургічне втручання. Підготовка порожнини рота до установки імплантату повинна пройти ефективно, щоб згодом не було проблем.

Ортопедичну підготовку. Наявність різних конструкцій, які потребують заміни, стане перешкодою при імплантації зубів. Важливим моментом є сумісність матеріалів. Неприпустимо присутність в порожнині рота нікельованих металевих виробів і титанового імплантату. Це призводить до корозії. Тому бажані метали, які мають схожі властивості.

Імплантація зубів в Києві: як все відбувається?

Процес включає наступні етапи:

Хірургічний. Використовуючи місцеве знеболення, лікар робить в щелепи виїмку і вставляє імплантат. Слизова закривається і відбувається зрощення з кістковою тканиною. Термін імплантації на нижній щелепі становить 3 місяці, на верхній – 6.

Установка формувача ясен. Потрібно підготувати м’які тканини на ділянці установки штучного зуба, щоб коронка не відрізнялася від природного зуба. У імплантат на пару днів вводять формувач ясен. Пізніше його змінюють на титановий абатмент.

Протезування. На основі зроблених зліпків зубів виготовляють керамічну або металокерамічну коронку. Її колір і форму можна виправляти.

Імплантація зубів займає значний період часу, але це коштує витрачених сил. Красиві і міцні зуби нічим не відрізняються від справжніх.

Післяопераційний період

Штучні зуби, візуально схожі на справжні, піддаються утворенню нальоту і каменів, які слід своєчасно видаляти.

Чистити їх можна звичайними щітками і пастами. Важливо не забувати про візити до лікаря, не рідше 1 разу на півроку. Область, де стикаються головка імплантату і коронки, стає кордоном кісткової тканини і порожнини рота. Ротова порожнина з присутністю мікробів і нестабільної середовищем наражає на небезпеку виникнення інфекції зону, де розташований імплантат. Тому контролювати всі негативні явища необхідно постійно. В арсеналі професіоналів цілий спектр інноваційних способів.

Удаление зубов без боли

Часто буває, що всі старання, спрямовані на збереження і лікування зуба, безсилі. На жаль, таке зустрічається частіше, ніж цього хотілося б – і, тому, для забезпечення максимально комфортного і безболісного процесу, в клініці DENTA.UA діють спеціальні правила, за якими ми видаляємо зуби.

Хочете, щоб процедура видалення зуба стала простішою процедурою, а не вселяла жах? Тоді вам варто прийти до нас. Але перед цим давайте переконаємося, чи дійсно ваш зуб потребує видалення і в яких випадках не варто цього робити.

Показання до видалення зубів

У стоматологічній практиці є небагато випадків, коли рекомендовано не лікування, а видалення зуба. До них відноситься:

 • захворювання і загострення захворювань зубів і ясен – такі, як синусити верхньощелепних пазух, гнійні періостіти
 • випадки, коли зуби мудрості заважають нормальному життю, прийому їжі – дряпають внутрішню поверхню щік або ушкоджують поруч стоять зуби
 • пухлина і перелом щелепи – в такій ситуації видаляються зуби, що знаходяться поруч із зоною лікування
  зуби, через які деформується весь зубний ряд – таке часто зустрічається при неправильному прикусі
  якщо зуб не підлягає протезуванню або відновленню
 • випадки, коли зуб заважає установці коронок або іншого типу протезування

Тобто, видалення зуба рекомендується тільки в особливо складних випадках, коли його наявність може завдати шкоди здоров’ю або іншим, здоровим зубам, перешкодити лікуванню або стати причиною недостатнього лікування захворювання.

Також варто знати, що є випадки, коли видалення зубів не рекомендується. До них відноситься видалення зубів під час загострення хронічних серцевих та психічних хвороб, гострі інфекційні захворювання і вагітність на певних термінах. В такому випадку доведеться почекати закінчення лікування або часу, потрібного для видалення зуба.

Як відбувається видалення зуба?

Видалення зуба – досить часто проста, але дуже делікатна процедура. Ми відмінно про це знаємо – і потурбувалися, щоб видалення зуба було:

безболісним. Для цього пацієнтові вводиться знеболююче, зазвичай новокаїн або лідокаїн. Це – найнеприємніша частина процесу видалення зуба.

швидким. Для цього лікар використовує спеціальні інструменти – хірургічні або класичні, в залежності від типу процедури з видалення зуба. У першому випадку зуб видаляють за допомогою невеликого надрізу ясен чи приховування кістки, у другому – трохи розхитавши і швидко висмикнувши зуб
без неприємних наслідків. Після процедури лікар розповість, що рекомендується робити для швидкого процесу загоєння і що не варто робити, щоб уникнути проблем

Це все. Насправді видалення зуба простіша, ніж здається, операція – і практично безболісна.

Але, не тільки швидке видалення буде запорукою відсутності неприємних відчуттів і швидкого загоєння.

Основний фактор – правильний догляд за ротовою порожниною і невеликі правила гігієни після видалення зуба.

Карієс, гінгівіт, пульпіт, періостит, періодонтит (кіста зуба), стоматит, різні запальні процеси ясен...

Вектор-терапія, кюретаж, лікування пародонтиту, пародонтозу, лікування бруксизму, контурна пластика...

Люмініри, вініри, культьові вкладки, металокерамічні коронки, керамічні коронки, знімні протези, нейлонові протези, бюгельні протези, незнімні протези, умовно-знімні протези

ПОСМІШКА МРІЇ ТЕПЕР МОЖЕ БУТИ І У ВАС!

Клініка сімейної стоматології ``DENTA.UA``