Пародонтологія

Вектор-терапія, кюретаж, лікування пародонтиту, пародонтозу, лікування бруксизму, контурна пластика...

Пародонтологія – розділ стоматології, що займається питаннями лікування та профілактики хвороб пародонту.

Доводиться говорити про поширеність хвороб пародонту.

Всесвітня організація охорони здоров’я наводить дані, за якими з ознаками хвороб пародонта стикаються 85% дорослих і 65% дітей. Особливо небезпечна пародонтология зубів відсутністю симптомів на початку і на перших стадіях хвороби.

Найпоширеніші приводи для лікування ясен в пародонтології – пародонтит, гінгівіт, пародонтоз.

Запишіться на прийом до лікаря-пародонтолога

Причини розвитку захворювань пародонту

Причини розвитку хвороб пародонту можуть бути місцевими і загальними.

Місцеві причини полягають в проблемах:

 • Поганої гігієни ротової порожнини
 • Травми ясен через вплив гострих країв зубів або протезів
 • Помилки при установці пломб, коронок, зубних протезів
 • Аномалій розвитку губ, вуздечок мови
 • Наявності шкідливих звичок

Загальні чинники включають:

 • Куріння тютюну
 • Порушення імунітету
 • Захворювання крові
 • Інфекційні хвороби (ВІЛ, гепатит С, сифіліс)
 • Проблеми гормонального обміну (цукровий діабет та ін.)
 • Хвороби органів травного тракту
 • Побічні дії лікарських препаратів

Показання до пародонтології

Пародонтологія в стоматології передбачає звернення за консультацією стоматолога при появі наступних проблем:

 • Освіта каменю і нальоту на поверхні зубів
 • Поява неприємного запаху з порожнини рота
 • Оголення шийки зубів
 • Поява кровоточивості ясен під час чищення зубів
 • Рухливість зубів, зі зміною їх положення

Основні методи лікування в пародонтології

Ефективна пародонтологія в стоматології передбачає обов’язкове дотримання рекомендацій та призначень лікаря. Початком лікування стає позбавлення від травмуючих чинників, з професійної гігієною ротової порожнини. Проводиться курс протизапальної терапії і медикаментозного лікування для позбавлення від проблем запалення, набряку, зменшуючи кровоточивість ясен.

Найефективнішим методом лікування в пародонтології зубів є вектор – терапія (vector) разом з медикаментозним лікуванням.

Послуги пародонтології в DENTA.UA

Послуги пародонтології – важливий напрям в DENTA.UA, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожної проблеми.

Уважна діагностика, розробка курсу лікування і рекомендації для профілактики дозволять забезпечити і стабілізувати результат в найближчій перспективі.

Залиште в минулому проблеми больових відчуттів, кровотечі ясен і неприємного запаху з рота – подбайте про своє здоров’я і впевненості вже сьогодні.

Вектор-терапія в лікуванні пародонтиту

До недавнього часу єдиним радикальним способом лікування тканин пародонту було хірургічне втручання, тобто операція. Тепер же на допомогу лікаря-пародонтолога приходять медичні технології XXI століття, одна з них – ультразвуковий апарат VECTOR, що дозволяє в багатьох випадках уникнути операції при лікуванні тканин пародонту.

Система «VECTOR» передає енергію ультразвуку так, що стоматолог може працювати контролюючи свої дії. При використанні інструментів системи «VECTOR» єдиним проведеним рухом є лінійне, паралельно поверхні і кореня, енергія інструменту м’яко подається в пародонтальні кишені через гідрооболочку (гідродинамічний вплив). Пародонтальні кишені інтенсивно обробляється і промивається. Під час цього процесу частинки застосовуваної суспензії працюють як зубна паста, видаляючи тверді зубні відкладення і патологічні тканини (грануляції) навіть з найскладніших ділянок.

Відмінною особливістю системи «VECTOR» є щадне видалення бактеріальної біоплівки і зубних відкладень за допомогою непрямого зв’язування ультразвукової енергії. При цьому не відбувається пошкодження твердих тканин і не травмуються м’які тканини. А завдяки суспензії, що містить мікрочастинки гідроксиапатиту кальцію, значно підвищується ефективність очищення кореня. Результатом цього є гладкі, чисті поверхні коренів і значне зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого і успішного лікування.

Одночасно з видаленням нальоту на наконечник інструменту подається суспензія гідроксиапатиту кальцію яка не тільки полірує корінь зуба, але і сприяє швидкому загоєнню тканин ясен після гігієнічних процедур, зміцнює кісткову тканину, підвищуючи її опірність інфекції.

Важливо, що лікування ясен апаратом VECTOR – єдина альтернатива для гігієни протезів і імплантів. Запалення тканин навколо імплантату є однією з найважливіших проблем імплантології. Система VECTOR найкращим чином підходить для видалення нальоту, бактерій і біоплівки з поверхонь імплантів, не пошкоджуючи в процесі обробки чутливі матеріали та супраконструкціі.

Переваги використання системи VECTOR

Завдяки кальцію, який міститься в суспензії:

 • закриваються пори емалі або оголені дентинні канальця в пришийковій області зубів;
 • як наслідок, знижується або повністю усувається чутливість зубів на різні подразники (холодне, гаряче, кисле, солодке).

Лікування апаратом VECTOR пародонту проходить:

 • Безболісно. Пацієнти, вибираючи лікування пародонтиту системою VECTOR, як правило, обходяться без анестезії;
 • Чи не травматично. Лікування системою VECTOR не травмує зуби, не стачує емаль;
 • Дуже ефективно на ранніх стадіях захворювання;
 • Дозволяє уникнути складної і травматичною операції.

Після професійної гігієни доглядати за зубами стане легше, а камені досить довго не будуть утворюватися.

VECTOR – революція в області лікування захворювань пародонту. VECTOR об’єднує в собі всі сучасні методики комплексного лікування пародонтиту та пародонтозу і є новітнім досягненням в галузі стоматологічної техніки. VECTOR дозволяє значно скоротити час лікування пацієнтів і досягти тривалих сприятливих прогнозів.

VECTOR дозволяє радикально санувати зубодесневі кишені безболісно і без пошкодження м’яких тканин. За допомогою апарату лікування проводиться таким чином: поверхня кореня зуба і слизової ясна звільняються від поддесневого каменю і бактерій. VECTOR проникає у важкодоступні ділянки порожнини рота, що дозволяє усунути кровоточивість ясен і прибрати неприємний запах з рота.

У нашій клініці DENTA.UA лікар-пародонтолог проведе Вам розширену консультація і підбере метод лікування, який підходить саме Вам!

А також підбере Вам професійний домашній догляд за порожниною рота.

Фото до та після лікування

Карієс, гінгівіт, пульпіт, періостит, періодонтит (кіста зуба), стоматит, різні запальні процеси ясен...

Видалення зубів, хірургічне лікування, імплантація

Люмініри, вініри, культьові вкладки, металокерамічні коронки, керамічні коронки, знімні протези, нейлонові протези, бюгельні протези, незнімні протези, умовно-знімні протези

ПОСМІШКА МРІЇ ТЕПЕР МОЖЕ БУТИ І У ВАС!

Клініка сімейної стоматології ``DENTA.UA``