Профілактика

Зняття нальоту з зубів, методом AIR - FLOW, відновлення емалі...

Профілактика зубів складається з цілого ряду процедур. Деякі з них можна здійснювати самостійно, а за деякими доведеться йти на прийом до стоматолога. Основний спосіб зберегти порожнину рота здоровою – це особиста гігієна і профілактика зубів. Важливо не забувати чистити зуби двічі на день, правильно вибирати і регулярно міняти зубну щітку, активно користуватися антисептичними еліксирами при полосканні. Однак найчастіше цього буває недостатньо для того, щоб зберегти зуби здоровими.

Профілактика карієсу зубів – це, перш за все, викорінення його причини, а саме – зубного нальоту і зубного каменю. Тут вже знадобиться допомога професіонала. Саме її ви зможете отримати в стоматологічній клініці «DENTA.UA». Крім того, ми пропонуємо процедури з чищення міжзубних щілин і мостовидних протезів, полірування зубів, їх обробка для зниження чутливості.

Не менш важливо пам’ятати про профілактичні заходи після видалення зуба. Щоб в канал не потрапила інфекція, потрібно контролювати, щоб залишки їжі не залишалися на місці видаленого зуба, і регулярно здійснювати прописані лікарем полоскання.

Найчастіше лікування зубів у дітей пов’язане з багатьма труднощами: маленькою порожниною рота, дрібними зубами, а також страхом дітей перед стоматологом. Тому профілактика карієсу зубів у дітей має особливо велике значення. Необхідно якомога раніше привчити малюка до зубної щітки і приходити на прийом до дитячого стоматолога не рідше одного разу на 3 місяці.

Одна з поширених помилок дорослих полягає в тому, що лікування карієсу молочних зубів необов’язково, оскільки це зуби тимчасові. Однак не варто забувати, що наявність карієсу – це в будь-якому випадку інфекція, яка може згодом стати причиною багатьох захворювань, зокрема, дисфункції верхніх дихальних шляхів. Тому карієс молочних зубів, як і будь-які хвороби зубів в принципі, вимагає негайного втручання стоматолога. І в зв’язку з цим профілактика лікування зубів у дітей є важливою складовою дитячої стоматології.

Профілактика карієсу зубів у дітей

Профілактика карієсу зубів у дітей – запорука появи хвороб зубів у майбутньому. Регулярна гігієна і профілактика зубів починається з народження дитини, так як карієс нерідко вражає молочні зуби. Захворювання загрожує руйнуванням твердих тканин зубів і іншими патологіями.

Карієс – найпоширеніше стоматологічне захворювання, яке вражає і молочні зуби. Тому профілактика карієсу молочних зубів – актуальна проблема.

Фахівці називають більш ста причин виникнення карієсу зубів. Найчастіше поштовх до розвитку захворювання дають наступні фактори:

– Сприятлива для розвитку карієсу мікрофлора. Основним джерелом небезпеки для малюків є їх оточення. Тому майбутнім батькам важливо провести лікування порожнини рота і санацію ще до народження дитини, а після видалення зуба дотримуватися всіх рекомендацій лікаря-стоматолога.

-Велике кількість вуглеводів. Профілактика карієсу зубів у дітей включає збалансований раціон, багатий вітамінами, мінеральними речовинами. Щоб запобігти захворюванням зубів у дітей, необхідно обмежити кількість солодощів, виключити нічні годування. Але зміни в режимі та складі харчування повинні бути поступовими. Бажано попередньо узгодити їх з педіатром.

– Незадовільна гігієна порожнини рота. Профілактика лікування зубів включає чистку зубів, яка проводиться в ранковий і вечірній час. Зубну щітку і пасту необхідно вибирати, орієнтуючись на вік дитини. Після кожної гігієнічної процедури зубний наліт з емалі повинен бути повністю вилучений.

Гігієна і профілактика зубів передбачає відвідування дитячого стоматолога. Відвідувати лікаря необхідно кожні півроку. При будь-яких небажаних змінах кольору зубної емалі, наявності каріозних порожнин та інших патологіях, які є симптомами хвороби зубів, батькам слід негайно показати дитину лікарю-стоматологу.

Профілактика зубів в стоматології включає комплекс ефективних заходів, які зміцнюють і відновлюють зубну емаль, тверді тканини зубів. Для обробки зубів використовуються спеціальні фторвмісні препарати і ремінералізує гель. Професійний догляд і регулярна гігієна позбавлять від зубного болю, допоможе зберегти здоровими зуби.

Фото робіт до та після лікування

Запишіться на прийом до лікаря-гігієніста

Профілактична чистка зубів за допомогою апарату «AIR-FLOW»

Гігієнічна процедура AIR-FLOW – одна з найефективніших і нетравматичних процедур в області профілактики зубів, яка допоможе вам рідше відвідувати стоматологічний кабінет.

Суть її полягає в тому, що спеціальний склад, на водній основі, подається під тиском через спеціальний наконечник, який усуває зубний наліт і легко справляється з зубними каменями, усуває неприємний запах, а так само готує ротову порожнину до лікувальних процедур. Процедура AIR-FLOW допоможе освітлити зуби не піддаючи емаль жорстким діям.

Полірування зуба

Полірування зубів спеціальними пастами знижує ймовірність повторного виникнення зубного нальоту і твердих зубних відкладень, запобігає появі тріщин, вирівнює емаль. Як бонус, виникає незначний ефект відбілювання зубів, що робить посмішку ще краше.

Покриття зуба при гіперостезіі (підвищена чутливість зубів)

З чутливістю зубів стикаються дуже багато і, для деяких, це захворювання перетворюється в щоденні муки. Наша стоматологічна клініка АВІСТА допоможе вам позбавиться від цього хворобливого стану шляхом нанесення на зубну емаль спеціальних зміцнювальних препаратів, які глибоко проникають всередину зуба і внаслідок цього знижують його чутливість.

Ремінералізуюча терапія

Ремінералізація емалі – це профілактика карієсу, в ході якого йде відновлення мінерального складу зуба. Завдяки нанесенню спеціальних лаків і покриттів, що містять в собі фториди, фосфати і кальцій – зуб отримує відсутні мінеральні компоненти, які усувають зайву чутливість. Така профілактика зубів наповнює їх здоров’ям.

Консультація лікаря, візуальний огляд, рентгенограма...

Пломби, лікування каналів, карієсу, реставрація зубів...

Профілактика та лікування неправильного прикусу, брекет системи...

ПОСМІШКА МРІЇ ТЕПЕР МОЖЕ БУТИ І У ВАС!

Клініка сімейної стоматології ``DENTA.UA``